Замовлення продукції:
Через кошик: 24/7

Lovibond

Lovibond

Сортувати по:
Таблетки для измерения уровня pH (phenol red) Таблетки для измерения уровня pH (phenol red)
76 грн
71 грн
Таблетки для басейну DPD3 Таблетки для басейну DPD3
76 грн
71 грн
Таблетки DPD4 Oxygen (Активный Кислород) для тестера Таблетки DPD4 Oxygen (Активный Кислород) для тестера
76 грн
71 грн
Таблетки DPD1 определение хлора для тестера Таблетки DPD1 определение хлора для тестера
76 грн
71 грн
Тестер таблеточный для бассейна - хлор, рН Тестер таблеточный для бассейна - хлор, рН
453 грн
425 грн
Тестер для определения рН и содержания кислорода в воде бассейна Тестер для определения рН и содержания кислорода в воде бассейна
453 грн
425 грн

Lovibond

Lovibond ( «Лавібонд») - англійський виробник лабораторного обладнання, що спеціалізується на створенні колориметрів, спектрометрів, вимірювачів каламутності води, лабораторних холодильників, термостатів і багато чого іншого. Саме засновник компанії Джозеф Вільям Лавібонд, син відомого пивовара, створив перший в історії колориметр і фактично заснував колориметрію.

Lovibond з'явилася в 1885 році, коли спадкоємець династії пивоварів Д. У. Лавібонд захотів поліпшити якість своїх напоїв. У 1918 році Лавібонд вже здобув славу піонера в області колористики, а його компанія, що мала в той час назву The Tintometer Limited, була відома в Англії і за її межами.

У 1953 році співробітники компанії опублікували книгу про використання колориметрии для аналізу речовин, яка стала свого роду підручником в цій області. У 1982 році компанія представила перші фотометричні системи для вимірювання ступеня каламутності води, а в 1985 році зі століттям «Лавібонд» привітала сама Маргарет Тетчер.